Szkółka Borek

Ważne informacje

"Silver Cup" 2016 - Rekiny

Pierwsza, w historii Rekinów, przygoda sportowa „Silver Cup” zapisała się w pozytywnym świetle, z malutkim sukcesem, który „Szkółka Piłkarska Borek” Kraków Czerwoni, zdobyła w „andrzejkowy” weekend w Zawoi, zajmując III miejsce, a tym samym  zdobywając brązowy medal i puchar. Drugi, trochę mniejszy puchar otrzymała Drużyna „Borek” Biali, która równie dzielnie walczyła i zajęła 5 miejsce. Brawo Rekiny!!!

Indywidualna nagroda za "najlepszego bramkarza turnieju Silver Cup" 2016, trafiła do rąk Kamila Nowaka. Był niesamowity, już w sobotę zrobił przewagę nad innymi bramkarzami i stał się nr 1, także zdaniem wszystkich kibiców. Niedziela była tylko dopełnieniem jego sukcesu!!! Brawo Kamil!!!

|» dowiedz się więcej

Kolejny zawodnik Szkółki z debiutem w seniorach!

Kolejny zawodnik Szkółki Borek który zaliczył występy w seniorach Borku Kraków to Andrzej Kowalczyk! Andrzej zaliczył debiut w wieku 15 lat! Młody zawodnik wszedł na boisko w 70 minucie wygranego meczu z Piastem Wołowice zmieniając Macieja Wcisło. W chwili debiutu Kowalczyk miał 15 lat ponieważ 16 urodziny wypadały dopiero w listopadzie tego roku. Andrzej wystąpił w 6 meczach pierwszej drużyny w tym aż w trzech wychodził na boisko w pierwszym składzie! Gratulujemy i czekamy na kolejne występy.

Warto też dodać też dodać w ramach uzupełnienia że występ w pierwszej drużynie Borku ma także Jan Stańko który z przyczyn osobistych musiał zawiesić treningi. Janek debiutował w wygranym meczu pucharowym z Liszczanką Liszki i grał 45 minut. Ponad to Jakub Latała znalazł się trzy razy w kadrze meczowej a Maksymilian Żurek jeden raz usiadł na ławce. Pełnili oni funkcje drugiego bramkarza.
Gratulacje dla młodych zawodników Szkółki Borek i czekamy na kolejnych!

Debiut wychowanka szkółki Borek!

Michał Adamski - 16-letni wychowanek Szkółki zadebiutował w drużynie seniorów KS Borek Kraków! To kolejny sukces w ostatnim czasie. Michał został pierwszym zawodnikiem szkółki który zadebiutował w rozgrywkach seniorów! Zawodnik który w styczniu skończył 16 lat swój pierwszy oficjalny mecz rozegrał 13.08.16 przeciwko drużynie Świtu Krzeszowice. Adamski wszedł na początku drugiej połowy meczu. W drugim zaś spotkaniu wyszedł już w pierwszym składzie i grał do 70 minuty. Michał wystąpił jak do tej pory w 5 spotkaniach. Warto dodać że w kadrze seniorów znajduje się jeszcze Andrzej Kowalczyk który też zdążył zaliczyć debiut ale o tym w niedługim czasie, oraz Jakub Latała i Maksymilian Żurek. Gratulacje dla młodych zawodników szkółki Borek i czekamy na kolejne występy!

Aktualności

Ubezpieczenie! Jeszcze jedna ważna informacja!

Informujemy, że ochrona ubezpieczeniowa polisy nr 80131025255 na sezon 2016/17, do której dołączyła większość chłopców z naszej Szkółki będzie obowiązywać do dnia 30.09.2017r. Wniosek w tej sprawie złożyła nasza Szkółka. Jest to podparte aneksem z dnia 05.10.2016r. W razie pytań lub przesłania potwierdzenia prosimy zgłaszać się do trenera Bartka.

Nr polisy na sezon 2016/2017!

Informujemy, iż nr polisy ubezpieczeniowej na sezon 2016/2017 jest następujący: POLISA NR 80131025255 w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Generali S.A.

Polisa obowiązuje od 1 października 2016 i dotyczy tych osób, które się deklarowały i wpłaciły składkę.

Dzisiejszy trening Wojowników i Tygrysów

Wojownicy mają zajęcia na G24 (tam gdzie zawsze) w godzinach 16:30 - 17:45 (ze względu na warunki atmosferyczne kończymy 15' wcześniej), a Tygrysy na Borku pod balonem w godzinach 18:00 - 19:30.

Pozdrawiam,

Tr Daniel

Ubezpieczenie na sezon 2016/17

Przedstawiamy ogólne warunki ubezpieczenia. Jednocześnie informujemy, że organizatorem ubezpieczenia jest Stowarzyszenie KOCHAM SPORT (m.in. organizator turnieju Deichmanna). Szkółka Piłkarska Borek dzięki uprzejmości Stowarzyszenia może skorzystać z możliwości tego typu ubezpieczenia, które obejmuje jednocześnie 24 h ochronę ubezpieczeniową na całym świecie w tym zajęcia sportowe.

Firma ubezpieczeniowa: GENERALI T.U. S.A.

Ubezpieczający: Stowarzyszenie Kocham Sport

Przedmiot ubezpieczenia: NNW

Okres ubezpieczenia: 1 rok

Zakres ubezpieczenia:
Śmierć Ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku - 5.000 zł
Trwały uszczerbek na zdrowiu Ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku - 10.000 zł
Koszty operacji plastycznych Ubezpieczonego – następstwa nieszczęśliwego wypadku - 1.500 zł
Naprawa lub zakup przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych – następstwa nieszczęśliwego wypadku - 1.500 zł
Koszty przekwalifikowania Ubezpieczonego – następstwa nieszczęśliwego wypadku - 1.5000 zł

Składka za osobę: 30,00 wpłaty tylko i wyłącznie gotówką

Uprzejmie informujemy, że możliwość ubezpieczenia na sezon czy rok szkolny 2016 dzieci będzie możliwe tylko i wyłącznie na obiekcie K.S. Borek w szatni u p. Katarzyny Piwowarczyk w następujących terminach:

Poniedziałek: 12 wrzesień w godz. 17.00-19.00

Wtorek: 13 wrzesień w godz. 17.00-19.00

Środa: 14 wrzesień w godz. 17.00-19.00

Po tym terminie każdy będzie miał możliwość ubezpieczenia, ale już indywidualnie ze Stowarzyszeniem Kocham Sport.

Ogólne warunki ubezpieczenia »

Propozycja grupowego ubezpieczenia NNW »

W sobotę 8 listopada w Dąbrowie Tarnowskiej na pięknej hali im. Agaty Mróz - Olszewskiej odbył się turniej z udziałem naszej drużyny… oraz Stali Rzeszów, Tarnovii, DAP Dębica, FA Pińczów, FA Dąbrowa Tarnowska, Dąbrovii i Unii Tarnów. Po naprawdę dobrej grze zespół Kanonierów uplasował się na 3 miejscu tych rozgrywek.

 

Kanonierzy na 3 miejscu w Dąbrowie Tarnowskiej!!!
Skład:
Ignacy Jaczyński - Bartłomiej Białoskórski, Sebastian Myśków, Kacper Szułdrzyński, Aleksander Zębala, Konrad Piskorz, Aleksander Gregoraszczuk, Jan Kuc, Adam Kapusta. Trener Mirosław Myca

System rozgrywek „każdy z każdym”, a czas gry 12 minut. Nasz zespół zagrał bardzo dobrze, grając podaniami, podejmując w większości dobre decyzje, może trochę szwankowała skuteczność, ale za to każdy z chłopców grał z sercem, a przede wszystkim był odpowiedzialny za siebie i kolegów będąc w posiadaniu piłki co bardzo cieszy …

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Kacper Szułdrzyński.

Wyniki naszego zespołu:
BOREK - Stal Rzeszów 0:2
BOREK - Tarnovia 2:0 Bramki: Myśków, Zębala
BOREK - DAP Dębica 0:2
BOREK - Dąbrovia 6:0 Bramki: Zębala 3, Kapusta, Myśków, Szułdrzyński
BOREK - Unia Tarnów 1:0 Bramka: Zębala
BOREK - FA Dąbrowa Tarnowska 0:0
BOREK - FA Pińczów 1:0 Bramka: Kapusta

Gra naszej drużyny w każdym meczu była dobra. Nasz zespół prowadził grę dwa razy przegrał będąc zespołem lepszym z gry. Jednak najlepszym meczem był mecz z Tarnovią, gdzie dla wielu był to najlepszy mecz tego dnia w wykonaniu młodych adeptów piłki nożnej. Co do skuteczności, choć nie była zła, to zwłaszcza w sytuacjach 2x1 z bramkarzem takie sytuacje muszą być wykorzystane. Każdy z chłopców pokazał się z dobrej strony i zasłużył na pochwały i brawa.

Kanonierzy na 3 miejscu w Dąbrowie Tarnowskiej!!!
Klasyfikacja turnieju:
1. Stal Rzeszów
2. FA Dąbrowa Tarnowska
3. BOREK KRAKÓW
4. Tarnovia
5. DAP Dębica
6. FA Pińczów
7. Dąbrovia
8.Unia Tarnów


Copyright © 2014 Szkółka Borek. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity