Szkółka Borek

Ważne informacje

WKS Wawel odwołuje sparing, Orły trenują o godz. 18.00.

Dzisiejszy trening odbędzie się normalnie o godz. 18.00 pod naszym balonem. Sparing został odwołany.

(piątek 27 marzec)

ORŁY WYGRAŁY GRUPĘ ELIMINACYJNĄ I DOTARŁY DO PÓŁFINAŁÓW! MIEJSCE 4/6 W PODOKRĘGU KRAKÓW!

 

|» dowiedz się więcej

KANONIERZY wygrywają Knorr – Bremse Cup!!!

 

 Zespół zagrał w składzie : Ignacy Jaczyński, Kacper Szułdrzyński, Bartłomiej Białoskórski, Michał Niżnik, Antoni Kwaśniewski, Cezary Wilk, Adam Kapusta, Wiktor Gąsiorek, Jakub Kostek, Aleksander Zębala, Piotr Maź, Stanisław Olejniczak, kierownik Paweł Kwaśniewski, trener Mirosław Myca wygrywają turniej o Puchar Prezesa Knorr – Bremse pokonując w finale zespół Pcimianki w rzutach karnych!!!

 

|» dowiedz się więcej

Aktualności

Wspaniała postawa Janosików na Halowej Lidze Orlików 14/02/2015

KADRA B występująca w składzie:

Bartek Dudek

Szymon Mierniczak

Jan Walaszek

Tymoteusz Szwajkowski

Daniel Kruszec

Wojciech Kurek

 

pokazała się z bardzo dobrej strony w dwóch meczach rozgrywanych sobotę 14/02. Biorąc pod uwagę, że chłopcy grali bez zmian, tym bardziej zasługują na słowa pochwały i gratulacje. Wola walki, nieustępliwość, mądrość w podejmowaniu decyzji cechowała chłopców w obydwu meczach. Każdy z zawodników swoją postawą pokazał, że warto grać do końca, czym uradował nieliczną tego dnia grupę kibiców Borku. Kogo nie było niech żałuje...:)

 

Kanonierzy na 3 miejscu w Dąbrowie Tarnowskiej!!!

W sobotę 8 listpada Dąbrowie Tarnowskiej na pięknej hali im. Agaty Mróz- Olszewskiej odbył się turniej z udziałem naszej drużyny… oraz Stali Rzeszów, Tarnovii, DAP Dębica,

FA Pińczów, FA Dąbrowa Tarnowska, Dąbrovii i Unii Tarnów. Po naprawdę dobrej grze zespół Kanonierów uplasował się na 3 miejscu tych rozgrywek.

Skład: Ignacy Jaczyński - Bartłomiej Białoskórski, Sebastian Myśków, Kacper Szułdrzyński, Aleksander Zębala, Konrad Piskorz, Aleksander Gregoraszczuk, Jan Kuc, Adam Kapusta. Trener Mirosław Myca

|» dowiedz się więcej

Treningi w długi weekend listopadowy!

Informujemy, że treningi 10 listopada odbywają się zgodnie z harmonogramem. Natomiast w dniu 11 listopada w rocznicę Odzyskania Nieodległości treningi nie odbędą się.

PROJEKT NR 62!!!

DROGI RODZICU!!!
Prosimy! Przeczytaj uważnie poniższy tekst. Budżet obywatelski to szansa! Może się uda!
BUDUJEMY BOISKO ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ I OŚWIETLENIEM!

Na głos każdego uprawnionego do udziału w plebiscycie w ramach budżetu obywatelskiego czekają wszyscy, młodsi i starsi miłośnicy futbolu. Mocno liczą na to, że za kilka miesięcy będą mogli trenować i grać na oświetlonym, lepiej wyposażonym i wreszcie bezpiecznym boisku ze sztuczną nawierzchnią na NASZYM STADIONIE.

W rozwinięciu bardzo ważne szczegóły....

|» dowiedz się więcej

W sobotę 8 listopada w Dąbrowie Tarnowskiej na pięknej hali im. Agaty Mróz - Olszewskiej odbył się turniej z udziałem naszej drużyny… oraz Stali Rzeszów, Tarnovii, DAP Dębica, FA Pińczów, FA Dąbrowa Tarnowska, Dąbrovii i Unii Tarnów. Po naprawdę dobrej grze zespół Kanonierów uplasował się na 3 miejscu tych rozgrywek.

 

Kanonierzy na 3 miejscu w Dąbrowie Tarnowskiej!!!
Skład:
Ignacy Jaczyński - Bartłomiej Białoskórski, Sebastian Myśków, Kacper Szułdrzyński, Aleksander Zębala, Konrad Piskorz, Aleksander Gregoraszczuk, Jan Kuc, Adam Kapusta. Trener Mirosław Myca

System rozgrywek „każdy z każdym”, a czas gry 12 minut. Nasz zespół zagrał bardzo dobrze, grając podaniami, podejmując w większości dobre decyzje, może trochę szwankowała skuteczność, ale za to każdy z chłopców grał z sercem, a przede wszystkim był odpowiedzialny za siebie i kolegów będąc w posiadaniu piłki co bardzo cieszy …

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Kacper Szułdrzyński.

Wyniki naszego zespołu:
BOREK - Stal Rzeszów 0:2
BOREK - Tarnovia 2:0 Bramki: Myśków, Zębala
BOREK - DAP Dębica 0:2
BOREK - Dąbrovia 6:0 Bramki: Zębala 3, Kapusta, Myśków, Szułdrzyński
BOREK - Unia Tarnów 1:0 Bramka: Zębala
BOREK - FA Dąbrowa Tarnowska 0:0
BOREK - FA Pińczów 1:0 Bramka: Kapusta

Gra naszej drużyny w każdym meczu była dobra. Nasz zespół prowadził grę dwa razy przegrał będąc zespołem lepszym z gry. Jednak najlepszym meczem był mecz z Tarnovią, gdzie dla wielu był to najlepszy mecz tego dnia w wykonaniu młodych adeptów piłki nożnej. Co do skuteczności, choć nie była zła, to zwłaszcza w sytuacjach 2x1 z bramkarzem takie sytuacje muszą być wykorzystane. Każdy z chłopców pokazał się z dobrej strony i zasłużył na pochwały i brawa.

Kanonierzy na 3 miejscu w Dąbrowie Tarnowskiej!!!
Klasyfikacja turnieju:
1. Stal Rzeszów
2. FA Dąbrowa Tarnowska
3. BOREK KRAKÓW
4. Tarnovia
5. DAP Dębica
6. FA Pińczów
7. Dąbrovia
8.Unia Tarnów


Copyright © 2014 Szkółka Borek. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity